Szybki kontakt: tel. +48 791 001 005

test tresci hokera

ZASTOSOWANIE

Hoker Luka Soft to eleganckie i stylowe krzesło, które pozwoli zająć wygodną pozycję przy wysokim blacie kuchennym lub wyspie.
Krzesło dostępne aż w czterech różnych wysokościach 55 cm, 60 cm, 65 cm, 73 cm co ułatwia dopasowania do każdego rozmiaru blatu.

 

ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO

Hoker Luka Soft mimo tego, że jest wyższy od standardowych krzeseł, daje poczucie bezpieczeństwa i stabilności, dzięki fabrycznie klejonym i jednocześnie skręconym elementom podstawy i siedziska.

Podczas siedzenia dolna część pleców oraz odcinek lędźwiowy są wygodnie i stabilnie wsparte o wyprofilowane w 2 płaszczyznach oparcie i siedzisko.

 

TRWAŁOŚĆ TKANIN 100 000 CYKLI

Wieloletnie użytkowanie tkaniny obiciowej, bez uszczerbku na jej wyglądzie, jest możliwe dzięki zastosowaniu materiału o wysokiej odporności na ścieralność, a także co ważne, odporoności na plamy oraz częste przesiadywanie na krześle zwierząt. Trudno zaplamić tkaninę, jeśli się to uda, to >>tu<< podpowiadamy jak z łatwością usunąć zabrudzenia.
Użyta do tapicerowania krzesła tkanina nie ulega zmarszczeniu z biegiem czasu, ze względu na fakt, iż jest klejona do gąbki, a nie naciągana.

Wygodne i niemęczące siedzenie, nawet przez kilka godzin, umożliwia zastosowanie grubej 10 mm gąbki, na całej powierzchni siedziska i oparcia.

 

PRZEMYŚLANY DESIGN

Opracowując kształt poszczególnych elementów krzesła, uwzględniliśmy dostępną przy blacie czy wyspie ograniczoną powierzchnię, dlatego krzesło jest smukłe, a przez to zgrabne. Przy projektowaniu uwzględniono również szeroki zakres wysokości blatów projektowanych w otwartych salonach i loftowych przestrzeniach. Dlatego opracowaliśmy nogi krzesła tak, aby do posiadanego blatu łatwo dobrać idealną wysokość hokera i zachować ergonomiczną przestrzeń między blatem a siedziskiem

Design krzesła jest utrzymany w minimalisycznym stylu, a zabawa kolorami, materiałami wykończeniowymi, to moment kiedy możemy nadać mu indywidualnego charakteru właściwego dla przestrzeni naszego własnego mieszkania.

 

STARANNY DOBÓR SUROWCÓW

Do produkcji krzesła wykorzystujemy pięknie usłojone drewno dębowe oraz twarde lite drewno bukowe. Dla swobody przesuwania, a także by chronić podłogę, każda nożka krzesła otrzymuje solidną, wkręconą filcową stopkę, dzięki której czujemy niespotykaną lekkość i naturalność podczas użytkowania.

 

BEZPIECZNA DOSTAWA 

By krzesło dotarło bezpiecznie w nienaruszonym stanie, każdy egzemplarz jest starannie foliowany i umieszczony w pięciowarstowym opakowaniu, a następnie dostarczany na palecie, by uniknąć uszkodzeń podczas transportu przez kuriera.

Nie ma potrzeby posiadania żadnych narzędzi, krzesło po wyjęciu z pudełka jest gotowe do użycia.

Newsletter