Szybki kontakt: +48 728 65 20 02

Producent krzeseł i stołów drewnianych do kuchni, salonu, jadalni, restauracji

Przejdź do formularza kontaktu

Firma Delta - producent krzeseł i stołów drewnianych - posiada własny zakład produkcyjny w którym od ponad 25 lat powstają gotowe krzesła i stoły z naturalnego drewna bukowego i dębowego. Surowiec stosowanych to produkcji jest starannie weryfikowany, aby utrzymać ustalone standardy do których firma przyzwyczaiła klientów i odbiorców. Lakiery i emalie służące do wykończenia drewna pochodzą od włoskiej firmy Kemichal, a laminat od austriackiej firmy EGGER, wieloletnich i sprawdzonych dostawców firmy.

Zapraszamy do indywidualnego kontaktu każdego kto:

- szuka producenta mebli u którego może złożyć indywidualne i hurtowe zamówienie

- chciałby nawiązać współpracę z producentem, który oferuje klientom wyłącznie produkty starannie wykończone

- szuka producenta, który rozumie, że każdy klient ma inne potrzeby oraz oczekiwania i potrafi je zaspokoić.

- uruchamia własny sklep meblowy i poszukuje rzetelnego i doświadczonego producenta.

 

Przykładowe indywidualne realizacje krzeseł i stołów naszej firmy przedstawiamy poniżej. Powstały zarówno na podstawie zamówień bezpośrednich w naszej fabryce, jak i przez partnerów handlowych, realizujących kontrakty korzystając z naszych produktów.

 

Gimnazjum - Kijów

 

Gimnazjum A+ to unikalny projekt placówki edukacyjnej powstały na teranie Kijowa. Miejsce unikalne pod każdym względem, ale przede wszystim wizualnym. Projektaci połączyli wiele unikalnych pomieszczeń w których uczniowie będą mieli okazję zdobywać wiedzę w wyjątkowo komfortowych i sprzyjających warunkach. Na potrzeby wyposażenia sal, auli, kawiarni oraz przestrzeni publicznych nasza firma dostarczyła krzesła. Były to krzesła Ivo, Roma Rx oraz Kampus. Uzupełniły one wysposażenie biblioteki, kawiarni, pracowni komputerowej i imponującej auli.


Krzesła miały być nowoczesne, funkcjonane i wygodne, ale co najważniejsze, kolorystyką i wyglądem harmonizować się z awangardową koncepcją bryły i wnętrza budynku. Wszystkie zestawy powstały specjalnie pod zamówienie i specyfikację projektanów. Efekt ostateczny można obejrzeć na fotografiach, a w niedługim czasie mamy nadzieję, że docenią go również nowi uczniowie.

 

Liceum Kijów
Liceum Kijów
Liceum Kijów
-->
Gimnazjum Kijów
Gimnazjum Kijów
Gimnazjum Kijów
Gimnazjum Kijów
Liceum Kijów
Liceum Kijów
blackwood_restauracja
blackwood_restauracja
blackwood_restauracja
blackwood_restauracja

Kawiarnia BlackWood na terenie galerii handlowej Victoria Gardens we Lwowie

 

Na indywidualne zamówienie właścicieli kawiarni BlackWood, przygotowano praktyczny model Roma RX w zestawie z hokerami, stylem i kolorystyką nawiązującymi do linii Roma. Model Roma RX chararakteryzuje się szeroką, stabilną, metalowową ramą o nietypowym wzornictwie. Siedzisko wykonano ze sklejki bukowej, a na jego górnej cześci wycięto praktyczne wgłębienie na torbę z zakupami lub torebkę. Celem postawionym przez właścicieli kawiarni było stworzenie krzesła odpornego na intensywne użytkowanie i łatwego w utrzymaniu czystości. Dodatkowym wymaganiem była możliwość zastosowania krzesła zarówno w przestrzeni niewielkiego lokalu, jak i na owartej powierzchni publicznej centrum handlowego.

 

Kawiarnia Brown

 

Dla kawiarni Brown, położonej na starym mieście we Lwowie, zostało zaprojektowane i wykonane kilka unikalnych elementów. Wyposażenie kawiarni w zamyśle projektanów przewidywało, zarówno standardowe krzesła, jak i hokery. Obowiązkowo krzesła miały całkowicie zostać wykonane z drewna, a siedzisko miało posiadać wygodne miękkie wykończenia. Klimat i atmosfera restauracji nie przewidywała innego rozwiązania. Unikalność miała podreślać duża litera B na każdym krześle, nie pozostawiąjąca wątpliwości dla kogo wykonano zamówienie. Na życzenie klienta we wszystkich modelach wykonano charakterystyczny haczyk do zawieszenia torebki.

Do wykonania 15 sztuk krzeseł Luka Soft i 10 sztuk hokerów użyto naturalnego drewna bukowego. Miękką część siedziska wykonano z cienkiej 10 mm gąbki, którą pokryto tkaniną o podwyższonej ścieralności. Stabilność hokerów na drewnianych nogach zapewnia, jedyny metalowy element w kolorze drewna, metalowa obejma, która jednocześnie służy jako podnóżek. Projekt zrealizowany przez naszego partnera handlowego.

 

Kawiarnia Brown
Kawiarnia Brown
galeria Mielec
galeria Mielec
galeria Mielec
galeria Mielec
galeria Mielec

Galeria Handlowa Nawigator w Mielcu

 

Jednym z większych projektów wykonanych na indywidualne zamówienie było wyposażenie całej powierzchni gastronomicznej w galerii handlowej Nawigator w Mielcu. Projekt obejmował ponad 200 krzeseł oraz 100 stołów wykonanych wyłącznie z drewna dębowego, w trzech kształtach; prostokątnym, okrągłym i kwadratowym. Oryginalny wystrój przestrzeni przeznaczonej dla restauracji, wymagał zastosowania wyłącznie naturalnego drewna dębowego w połączeniu z laminatem. Laminat na powierzchni siedziska zapewnił praktycznie niezniszczalną płaszczyznę. Dla urozmaicenia wyglądu całej aranżacji, wykonano kilkanaście modeli w laminacie białym i szarym. Podobny schemat zastosowano w przypadku stołów. Odważna decyzja wykonawcy galerii, by zastosować w miejsce standardowych metalowo plastikowych krzeseł i stołów, wyłącznie drewniane meble, okazała się słuszna. Efekt to ciepłe i przyjazne wnętrze.

 

Katolicki Uniwersytet

 

Nietypowe, chociaż bardzo zunifokowane zamówienie, zostało zrealizowane poprzez naszego partnera biznesowego na zlecenie Katolickiego Uniwersytetu we Lwowie. Do wyposażenia sal wykładowych wykonano ponad 200 sztuk krzeseł Irma. Krzesła miały być funkcjonalne i wygodne, a jednocześnie zajmować określoną ilość miejsca by sale wykładowe pomieściły wymaganą ilość słuchaczy. Dla realizacji tych założeń zdecydowano się na model Irma, w którym zastosowo metalowe, chromowane nogi, by oszczędzić zajmowaną przez krzesła powierzchnię oraz by łatwo układać krzesła jedno na drugim. Ponadto na cześci siedziska i oparcia zastosowano poduszki, wykonane z 10 mm gąbki i materiału odpornego na ścieranie. Na życzenie zamawiającego zastosowano dwa kolory tkaniny; zielony i niebieski. Pozostałe części oparcia pomalowano fabrą na kolor biały i wzmocniono lakierem.

 

katolicki uniwersytet
katolicki uniwersytet
katolicki uniwersytet

 

salon optyczny
salon optyczny
salon optyczny

Sieć salonów optycznych Luksoptyka na Ukrainie

 

Stały klient, regularnie wyposażający nowe salony w model Mia. Zamówienia realizowane do placówek na terytorium Ukrainy zakładały wpisanie się w kolorystyke i styl w którym zaprojektowano każdy z oddziałów. Dominuje kolor szary i zielony. Wszystkie krzeseła malowane na specjalnie wskazany odcień szarego. Siedziska krzeseł osadzone na metalowych chromowanych ramach.

Restauracja Euskadi Kraków

 

Założyciel i szef restauracji Euskadi postawnowił wykorzystać produkty naszej firmy otwierając w Krakowie swoją piewszą autorską restaurację z kuchnią Baskijską. W niewielkim lokalu z kameralną atmosferą, stanęło 20 krzeseł modelu Luka Soft na dębowej ramie w połączniu z miękkim siedziskiem. Cieszy nas, że takie miejsca gdzie właściciele wkładają serce i duszę, by urzeczywistnić własne marzenia, dopełniają nasze produkty.

 

restauracja euskadi
restauracja euskadi

 

cyrk
cyrk

Lwowski państwowy cyrk

 

Na indywidualne zamówienie wykonano ponad 1750 krzeseł składanych w dwóch kolorach. Krzesła posiadają miękkie siedzisko i oparcie w kolerystyce narzuconej przez zleceniodawcę. Nietypowy układ widowni plus ograniczone miejsce były dodatkowym wyzwaniem dla realizacji projektu. To jedyny taki projekt w historii firmy, jednak na tyle unikalnym, że warto o nim wspomnieć. Bezpieczeństwo i wygoda krzeseł były priorytetowe dla zleceniodawcy. Wymagało to zaprojektowania i wykonania wielu nowych elementów konstrukcyjnych, nie stosowanych dotychczas w produkowanych modelach.

 

Oschadbank Ukraina

 

Realizacja dla jednego z największych banków na Ukrainie. W latach 2016-2017 w wyniku wygranego przetargu dostarczono ponad 1500 szt. krzeseł Tina do oddziałów banku na terytorium całej Ukrainy. Projekt jest nadal w trakcie realizacji, ponieważ bank przechodzi rebranding wszystkich oddziałów. Na potrzeby projektu dobierano specjalny jasny laminat, a samo krzesło miało spełniać wymogi wytrzymałościowe. Mobilność i użyteczność w przestrzeni publicznej, to dodatkowe wymagania spełnione w ramach kontraktu.

 

Oschadbank
Oschadbank
Oschadbank
Oschadbank

 

 

cyrk
cyrk
cyrk
cyrk
cyrk
cyrk
cyrk

Realizacja aranżacji miekszania w Warszawie autorstawa projektantki Marty Czerkies

 

W ramach projektu pod klucz, Pani Marta Czerkies całkowice przearanżowała układ ścian dopasowując wielkości i rozkład pomieszczeń 3 pokojowego mieszkania pod oczekiwania przyszłego właściciela. Kolorystyka wykończenia to połącznie bieli szarości i czerni, doprawione dużą ilością światła. Dominuje drewno i miękkie trakniny użyte jako wykończenie kompletu wypoczynkowego, zasłon i dodatków. W takim otoczniu, według uznania Pani Marty, nie mogło zabraknąć krzeseł z szarą tapicerką, drewnianymi dębowymi nogami oraz białym oparciem. Wybór padł na krzesła Luka Soft W, Ich wygląd komponuje się z bielą ścian oraz drewnianą podłogę w całym mieszkaniu. 

Finalnie powstało miekszanie praktyczne, nowoczesne, zapewniające komfort użytkownia przy zachowaniu indywidualnego stylu właściciela.  

 

 

Zostaw kontakt, zadzwonimy!zadzwoń
728 652 002

''

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności.

-->