Szybki kontakt: tel. +48 791 001 005

Producent krzeseł - współpraca

Jesteśmy producentem drewnianych krzeseł i stołów. Działamy w Polsce i na rynkach europejskich. Swoje produkty kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych oraz architektów. Klientowi indywidualnemu umożliwiamy personalizację produktu w zakresie użytej tkaniny lub drewna. Dla Klientów biznesowych poszerzamy personalizację o możliwość zmiany wyglądu oraz indywidualnych elementów wykończenia. Architektom proponujemy stałą współpracę przy realizacji projektów dla inwestorów.

Liceum Kijów

ARCHITEKCI

Wykorzystaj nasze produkty w swoich aranżacjach korzystając z modeli 3D. Oferujemy bezpośredni kontakt telefoniczny, doradztwo na etapie projektowania, próbki drewna i tkanin, stworzenie przykładowego spersonalizowanego modelu. Zapytaj o ofertę stałej współpracy i specjalne warunki dla Ciebie.

Liceum Kijów

KLIENCI BIZNESOWI

Dla właścicieli restauracji, kawiarni, osób poszukujących wyposażenia dla inwestora oraz właścicieli własnych salonów meblowych oferujemy indywidualną wycenę i korzystne rabaty na zakup krzeseł lub stołów. Dla zamówień powyżej 100 szt możliwa realizacja indywidualnych projektów oraz modyfikacje w produktach będących w ofercie. Wyślij zapytanie - przygotujemy wycenę i podamy terminy realizacji.

Liceum Kijów

KLIENCI INDYWIDUALNI

Krzesła bezpośrednio od producenta to możliwość bezpośredniego kontaktu, zadania dodatkowych pytań o użyte surowce, właściwości użytkowe, rzeczywisty termin realizacji oraz pomoc przy realizacji zamówienia. Zakup bezpośrednio w naszym sklepie online to gwarancja oryginalnego produktu prosto z fabryki. U nas złożysz zamówienie również przez telefon 791 001 005 lub pisząc do nas wiadomość. 

Zapraszamy do wysłania zapytania lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego.Najczęściej udzielamy odpowiedzi w przeciągu 1 godziny. 

 zadzwoń
791 001 005

Newsletter