Szybki kontakt: tel. +48 791 001 005

O firmie Deltachairs

zdjecia lwów krzesła w plenerze

Jesteśmy rodzinną firmą ze Lwowa. Historia firmy Delta sięga roku 1990 kiedy były naukowiec i inżynier, a obecnie właściciel firmy Delta Włodzimierz Cybulski postanowił rozpocząć działalność gospodarczą. Początkowo firma zajmowała się szeroko pojętym wyposażeniem wnętrz, a z czasem obrała jeden kierunek- meble, w którym doskonali się od ponad 30 lat.

 

Firma Delta zajmowała się podwykonawstwem i sprzedażą mebli wiodących włoskich i polskich producentów, następnie jako pierwsza na Ukrainie zaczęła sprowadzać podzespoły do krzeseł biurowych z Europy i kompletować krzesła we własnym zakładzie produkcyjnym, proponując klientom kompleksowe wyposażenie biur. Źródłem pomysłów na nowe produkty i kierunki rozwoju były zagraniczne targi meblarskie, gdzie  nawiązano kontakt między innymi z włoskim producentem podzespołów do krzeseł. 

 

To był początek produkcji wysokiej jakości krzeseł biurowych z włoskich podzespołów i dystrybucja na terytorium Europy wschodniej. Nowe kontakty handlowe i budowa własnej sieci dystrybucji na Ukrainie następowały sukcesywnie. Współpraca z włoskim partnerem przerodziła się w przyjaźń i wzajemne zaufanie. W 2000 roku zostało założone wspólne włosko - ukraińskie przedsiębiorstwo produkujące podzespoły ze sklejki bukowej. Głównym odbiorcą wyrobów były Włochy i Kanada. Ekspansja stała się naturalnym powodem do uzupełnia parku maszynowego o nowe urządzenia pozwalające do przejścia od produkcji podzespołów do gotowych krzeseł i stołów.

 

Obecnie firma Delta zajmuje się produkcją krzeseł i stołów z wysokiej jakości surowców proponując produkty z naturalnej sklejki i laminatu, w połączeniu z podstawami z metalu lub drewna. Głównymi odbiorcami są lokale użytkowe, gastronomia, instytucje biznesowe oraz klienci indywidualni. Współpracujemy z architektami, salonami meblowymi, firmami handlowymi. Od 2014 roku zaczęliśmy rozwijać sieć dystrybucji również w Polsce proponując nasze krzesła i stoły zarówno klientom indywidualnym jak i partnerom handlowym. 

 

Posiadanie własnej fabryki pozwala na dostosowanie produkcji pod indywidualne zamówienie i realizację nietypowych zleceń, również z niewielkim wolumenem. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta i jego oczekiwań

Zapraszamy od zapoznania się z naszymi realizacjami.

 

Siedziba firmy:

DELTA
ul. Czerwonej Kalyny 35
79012 Lwów, Ukraina
office@deltachairs.com

Oddział firmy DELTA w Polsce:

Unitex Sp. z o.o.
ul. Złotej Kaczki 2/21
05-500 Piaseczno
NIP 734-25-37-474

Newsletter

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności.