Szybki kontakt: tel. +48 791 001 005

Koszty dostawy

Cena dostawy 1 (jednego) zestawu krzeseł (2 szt w jednym pudełku) wynosi 65 zł. W przypadku 1 (jednego) krzesła w pudełku cena również wynosi 65 zł ze względu na fakt, iż przesyłka jest traktowana jako gabarytowa. Koszt obliczany jest na podstawie rozmiaru pudełka, a nie jego zawartości.

Przy zamówieniu powyżej 3500 zł - dostawa na terenie Polski GRATIS.

Na czas realizacji zamówienia składa się czas skompletowania zamówienia, wskazany przy każdym produkcie na stronach serwisu (od 3 do 30 dni roboczych) oraz z czasu dostawy produktu do klienta przez firmę kurierską (od 1 do 2 dni). 

Dostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GEIS lub POCZTEX w terminie do 2 dni roboczych od momentu wydania kurierowi towaru z magazynu centralnego. Informacja o tym fakcie, wraz z listem przewozowym i fakturą, jest przesyłana na adres mailowy kupującego podany w procesie zakupu.

Dodatkowe informacje:

1. Sprzedawca realizuje Dostawę wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. (W drodze indywidualnych ustaleń jest możliwa dostawa poza granice kraju. Prosimy o kontakt telefoniczny lub na czacie, mówimy po polsku, po angielsku, po rosyjsku)
2. Zamówiony produkt dostarczany jest przy udziale Dostawców, którzy są wyspecjalizowanymi firmami kurierskimi.
3. Miejscem spełnienia świadczenia związanego z zakupem produktów na www.deltachairs.com jest adres dostawy wskazany przez Klienta w formularzu zamówienia.
4. Sprzedawca zamieszcza na Stronie Internetowej Sklepu informację o liczbie Dni Roboczych potrzebnych do Dostawy i realizacji zamówienia.
5. Termin Dostawy i realizacji zamówienia wskazany na Stronie Internetowej Sklepu liczony jest w Dniach Roboczych od momentu dokonania zaksięgowania zapłaty.
6. W dniu wysłania Towaru do Klienta przekazywana jest na adres poczty elektronicznej Klienta informacja potwierdzająca nadanie przesyłki przez Sprzedawcę.
7. Przesyłkę należy odebrać w ciągu 14 dni od otrzymania informacji o możliwości odbioru produktu.
8. W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym przez niego adresem, podanym przy składaniu zamówienia jako adres Dostawy, pracownik Dostawcy pozostawi awizo lub podejmie próbę kontaktu telefonicznego celem ustalenia terminu w którym Klient będzie obecny. W przypadku zwrotnego odesłania zamówionego Towaru do Sklepu Internetowego przez Dostawcę, Sprzedawca skontaktuje się z Klientem drogą elektroniczną lub telefonicznie, ustalając ponownie z Klientem termin i koszt Dostawy.
9. Klient powinien skontrolować doręczoną przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach danego rodzaju w obecności pracownika Dostawcy.
10. W razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia przesyłki Klient ma również prawo żądać od pracownika Dostawcy spisania właściwego protokołu. 11. UWAGA: W przypadku dostawy przesyłki paletowej kurier nie ma obowiązku wniesienia towaru do mieszkania/domu. 

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności.