Szybki kontakt: tel. +48 791 001 005

Koszty dostawy

Dostawa KRZESEŁ I STOŁÓW JEST DARMOWA . Krzesła niskie pakowane są po 2 szt w pudełku. Krzesła wysokie barowe hokery pakowane są po 1 szt w pudełku. Dostawa trzech i więcej pudełek wysyłana jest na palecie euro. Jedno lub dwa pudełka mogą zostać wysłane pojedynczo, za pośrednictwem firmy Pocztex.


Na czas realizacji zamówienia składa się czas skompletowania zamówienia, wskazany przy każdym produkcie na stronach serwisu oraz z czasu dostawy produktu do klienta przez firmę kurierską (od 1 do 2 dni). 


Dostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GEIS lub POCZTEX w terminie do 2 dni roboczych od momentu wydania kurierowi towaru z magazynu centralnego. Informacja o tym fakcie, wraz z listem przewozowym i fakturą, jest przesyłana na adres mailowy kupującego podany w procesie zakupu.


Dodatkowe informacje:

1. Sprzedawca realizuje Dostawę wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. (W drodze indywidualnych ustaleń jest możliwa dostawa poza granice kraju. Prosimy o kontakt telefoniczny lub na czacie, mówimy po polsku, po angielsku, po rosyjsku)
2. Zamówiony produkt dostarczany jest przy udziale Dostawców, którzy są wyspecjalizowanymi firmami kurierskimi.
3. Miejscem spełnienia świadczenia związanego z zakupem produktów na www.deltachairs.com jest adres dostawy wskazany przez Klienta w formularzu zamówienia.
4. Sprzedawca zamieszcza na Stronie Internetowej Sklepu informację o liczbie Dni Roboczych potrzebnych do Dostawy i realizacji zamówienia.
5. Termin Dostawy i realizacji zamówienia wskazany na Stronie Internetowej Sklepu liczony jest w Dniach Roboczych od momentu dokonania zaksięgowania zapłaty.
6. W dniu wysłania Towaru do Klienta przekazywana jest na adres poczty elektronicznej Klienta informacja potwierdzająca nadanie przesyłki przez Sprzedawcę.
7. Przesyłkę należy odebrać w ciągu 14 dni od otrzymania informacji o możliwości odbioru produktu.
8. W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym przez niego adresem, podanym przy składaniu zamówienia jako adres Dostawy, pracownik Dostawcy pozostawi awizo lub podejmie próbę kontaktu telefonicznego celem ustalenia terminu w którym Klient będzie obecny. W przypadku zwrotnego odesłania zamówionego Towaru do Sklepu Internetowego przez Dostawcę, Sprzedawca skontaktuje się z Klientem drogą elektroniczną lub telefonicznie, ustalając ponownie z Klientem termin i koszt Dostawy.
9. Klient powinien skontrolować doręczoną przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach danego rodzaju w obecności pracownika Dostawcy.
10. W razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia przesyłki Klient ma również prawo żądać od pracownika Dostawcy spisania właściwego protokołu. 11. UWAGA: W przypadku dostawy przesyłki paletowej kurier nie ma obowiązku wniesienia towaru do mieszkania/domu. 

Newsletter

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności.