Szybki kontakt: tel. +48 791 001 005

Opinie Deltachairs

99,9% opinii naszych klientów ma 5 gwiazdek!

Opinie innych klientów na temat produktu lub usługi, które zamierzamy nabyć są ważną częścią decyzji o zakupie. Mamy świadomość, że taki produkt jak krzesło czy stół kupujemy na lata. Poszukujemy firmy, która nie tylko obiecuje solidność i trwałość, ale rzeczywiście jest gotowa dostarczyć produkty najwyższej jakości, które nie tylko z chęcią zatrzymamy, ale będziemy mogli polecić ich zakup innym. Właśnie zadowolenie i chęć polecenia są miarą jakości naszych mebli. Wierzymy, że dotychczasowe wrażenia klientów, które można przeczytać poniżej, potwierdzą słuszność naszego podejścia do jakości.

Sklep deltachairs.com posiada znany i rozpoznawalny znak jakości Trusted Shops. Jest on najpopularniejszy europejskim znakiem jakości w branży e-commerce, który ułatwia kupującym weryfikację wiarygodności i rzetelności sklepów internetowych.

Podczas certyfikacji w Trusted Shops sprzedawcy Internetowi poddawani są kompleksowym testom bezpieczeństwa, które obejmują ponad 70 kryteriów jakości, dotyczących m.in. zdolności kredytowej, przejrzystości cen, obowiązków informacyjnych wobec klientów, obsługi klienta i ochrony danych osobowych. Kryteria te są nieustannie dostosowywane do aktualnego stanu orzecznictwa i regulacji z zakresu ochrony konsumenta.

Szersze informacje o korzyściach i sposobie certyfikacji znajdują się na stronie Trusted Shops >>tutaj<<

 

Wszystkie opinie o sklepie deltachairs.com dostępne na stronie Trusted Shops "Opinie klientów deltachairs.com"

Newsletter

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności.