Szybki kontakt: tel. +48 791 001 005

O Firmie propozycja

Historia firmy Delta sięga roku 1990 kiedy były naukowiec i inżynier, a obecnie właściciel firmy Delta Włodzimierz Cybulski postanowił rozpocząć działalność gospodarczą. Początkowo firma zajmowała się szeroko pojętym wyposażeniem wnętrz, a z czasem obrała jeden kierunek- meble, w którym doskonali się od 27 lat.

 

Firma Delta zajmowała się podwykonawstwem i sprzedażą mebli wiodących włoskich i polskich producentów, następnie jako pierwsza na Ukrainie zaczęła sprowadzać podzespoły do krzeseł biurowych z Europy i kompletować krzesła we własnym zakładzie produkcyjnym, proponując klientom kompleksowe wyposażenie biur. Źródłem pomysłów na nowe produkty i kierunki rozwoju były zagraniczne targi meblarskie, gdzie  nawiązano kontakt między innymi z włoskim producentem podzespołów do krzeseł. Tak rozpoczęła się długotrwała współpraca uwieńczona kontraktem na wyłączne przedstawicielstwo firmy OMP na kraje Europy wschodniej.

 

To także początek produkcji wysokiej jakości krzeseł biurowych z włoskich podzespołów i dystrybucja na terytorium Europy wschodniej. Nowe kontakty handlowe i budowa własnej sieci dystrybucji na Ukrainie następowały sukcesywnie. Współpraca z włoskim partnerem przerodziła się w przyjaźń i wzajemne zaufanie. W 2000 roku zostało założone wspólne włosko - ukraińskie przedsiębiorstwo produkujące podzespoły ze sklejki bukowej. Głównym odbiorcą wyrobów były Włochy i Kanada. Ekspansja stała się naturalnym powodem do uzupełnia parku maszynowego o nowe urządzenia pozwalające do przejścia od produkcji podzespołów do gotowych krzeseł i stołów.

 

Obecnie firma Delta zajmuje się produkcją krzeseł i stołów z wysokiej jakości surowców proponując produkty z naturalnej sklejki i laminatu, w połączeniu z podstawami z metalu lub drewna. Głównymi odbiorcami są lokale użytkowe, gastronomia, instytucje biznesowe oraz klienci indywidualni. Współpracujemy ze sklepami internetowymi, architektami, salonami meblowymi, firmami handlowymi. Od 2014 roku zaczęliśmy rozwijać sieć dystrybucji również w Polsce proponując nasze krzesła i stoły zarówno klientom indywidualnym jak i partnerom handlowym. 

 

Posiadanie własnej fabryki pozwala na dostosowanie produkcji pod indywidualne zamówienie i realizację nietypowych zleceń, również z niewielkim wolumenem. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta i jego oczekiwań

Zapraszamy od zapoznania się z naszymi realizacjami.

Newsletter