Szybki kontakt: tel. +48 791 001 005

test strona doris

Białe krzesło DORIS W na bukowej ramie to nowoczesny kształt i naturalne materiały w kolorach, nawiązujących do stylu skandynawskiego. Biały kolor wpasuje się doskonale w każdą kuchnię, dodając jej przestrzeni i lekkości, a bukowa rama zapewni domowy klimat. Buk to jedno z najtrwalszych i najsilniejszych europejskich drzew, a drewno z niego pozyskane jest jednym z najtwardszych surowców tradycyjnie używanych w meblarstwie.

Ergonomiczne wyprofilowane siedzisko

Dzięki specjalnej prasie oparcie krzesła zostało uformowane w dwóch płaszczyznach. Dolna część kręgosłupa przylega do krzesła w odcinku lędźwiowym, utrzymując go w prawidłowej pozycji podczas siedzenia. Górna część oparcia tworzy delikatny łuk na którym stabilnie opierają się łopatki, co sprzyja utrzymaniu wygodnej i zdrowej pozycji ciała.

Wygodny, praktyczny uchwyt

Dwa wycięcia w górnej części oparcia ułatwiają wysuwanie i dosuwanie krzesła do stołu.

Ochrona od zarysowań

Każda noga krzesła posiada wkęcaną filcową stopkę, chroniącą podłogę przed zarysowaniami.

Staranne wykończenie i brak ostrych krawędzi

Estetykę wykończenia, a jednocześnie bezpieczeństwo dla wszystkich użytkowników, zapewniają szlifowane ręcznie wszystkie krawędzie siedziska.

Idealne w zestawie

Solidne i stabilne krzesła w połączeniu z okrągłym stołem o średnicy 80 cm stanowią funkcjonalny zestaw pasujący do kuchni lub jadalni.

Rama krzesła została wykonana z drewna bukowego, wykończonego olejem tekowym, podkreślającym naturalne walory drewna. Drewno bukowe jest strukturalnie odporne na wodę, jednak elementy drewniane wykończone olejem zawsze wymagają intensywniejszej pielęgnacji. Uwzględniając wymagania branży HoReCa, na życzenie rama krzesła jest wykańczana lakierem półmatowym, który lepiej sprawdza się w restauracji lub kawiarni.

Krzesła pakowane są w zestawach po dwie sztuki, wysyłane do klienta w całości. Gwarantuje to fabryczną solidność mocowań i sprawia, że krzesło jest od razu gotowe do użytku.

Newsletter

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności.