Szybki kontakt: tel. +48 791 001 005

Udział w programie "Kupione i co dalej" na kanale Domo+

Marta Czerkies jest projektanką wnętrz, która dla programu Domo+, platformy telewizyjnej nc+, realizuje od podstaw aranżację nowego mieszkania, począwszy od zmian układu ścian po dobór materiałów wykończeniowych i mebli. Słuchając swoich klientów doradza i proponuje praktyczne i wygodne rozwiązania by mieszkanie stało się przytulne i spełniało oczekiwania wszystkich domowników. 

 

Doświadczenie i umiejętności Pani Marty Czerkies można ocenić na podstawie licznych zrealizowany projektów, oglądając archiwalne i nowe odcinki programu "Kupione i co dalej?". Do jednej z ostatnich realizacji trafiły nasze krzesła Luka Soft W, które wkomponowały się w projektowne wnętrze, zarówno pod kątem materiałów jak i kolorystyki. Najlepiej oddaje to sesja fotograficzna wykończonego mieszkania do oglądania której zapraszamy poniżej.

 

Zespół Delta. 

 

mieszkanie Warszawa
mieszkanie Warszawa

 

 

mieszkanie Warszawa
mieszkanie Warszawa

 

mieszkanie Warszawa
mieszkanie Warszawa

 

mieszkanie Warszawa

Krótki opis reazlizacji mieszkania w Warszawie autorstwa Marty Czerkies

 

W ramach projektu pod klucz, Pani Marta Czerkies całkowice przearanżowała układ ścian dopasowując wielkości i rozkład pomieszczeń 3 pokojowego mieszkania pod oczekiwania przyszłego właściciela. Kolorystyka wykończenia to połącznie bieli szarości i czerni, doprawione dużą ilością światła. Dominuje drewno i miękkie trakniny użyte jako wykończenie kompletu wypoczynkowego, zasłon i dodatków. W takim otoczniu, według uznania Pani Marty, nie mogło zabraknąć krzeseł z szarą tapicerką, drewnianymi dębowymi nogami oraz białym oparciem. Wybór padł na krzesła Luka Soft W, Ich wygląd komponuje się z bielą ścian oraz drewnianą podłogę w całym mieszkaniu. 

Finalnie powstało miekszanie praktyczne, nowoczesne, zapewniające komfort użytkownia przy zachowaniu indywidualnego stylu właściciela.  

 

 

 

Newsletter

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności.